Nalezeny 2 výsledky hledání

od Domkanda
úte 14. bře 2017 10:29:14
Fórum: Povídky
Téma: Krutý trest za nevěru
Odpovědi: 143
Zobrazení: 41499

Re: Krutý trest za nevěru

subkanda píše:
Domkanda píše:Proto bylo pro mě vždy důležité být tím dominantním, spíš s ní jemně manipulovat. Stále jsem si hlídal, jestli si "moc nezadám", abych nepřekročil nějakou hranici, kde bych byl už jen za blbečka.


Takže by ses tomu ve svém nitru i oddal, naplno a byl sub, ale ta obava, že by si tě přestala vážit tě nutí se hlídat a tohle potěšení si nedopřát?

Ani tak ne vyloženě - ten extrémismus je opravdu přes mojí míru a můj vkus.
I v těch hranicích toho, co jsme dělali, jsem si ale hlídal, abych byl tak nějak nahoře, abych nemohl příliš vypadat "jako blbeček".
Ale uznám, že kdybych měl nějaký soukromý stroj času a mohl se po třech měsících vrátit se zážitkem a žena s vygumovanou pamětí, tak bych samozřejmě divočil a v rámci toho "teď můžu a pak se to smaže" bych asi zkusil i něco extrémnějšího.
Ale kdybych se mohl vracet o měsíc zpět permanentně, tak by mě můj extrémismus určitě pravidelně nelákal, spíš bych extrémně na hranu tahal manželku :mrgreen: K něčemu jí nutil, naopak jí opakovaně dával na výběr, viděl emoce.
Nějaké věci, co si normálně nedovolím. Třeba časem napíšu nějakou představu.
od Domkanda
pon 13. bře 2017 10:23:32
Fórum: Povídky
Téma: Krutý trest za nevěru
Odpovědi: 143
Zobrazení: 41499

Re: Krutý trest za nevěru

Nechce se mi číst celé vlákno, ale souhlasím s třetím příspěvkem nahoře.
Kandaulismus může mít snahu stále trochu posouvat hranice, vyhledávat zážitky silnější a extrémnější.
Ano, prožité nejde vzít zpět a když se překročí určitá hranice, může se dostat i vztah nevratně do trochu jiné dimenze.
Nejvíc by mi vyhovovalo jet třeba tři měsíce stále stupňující se zážitky a potom se vrátit do minulosti, abych si já vše pamatoval, ale manželka ne.
Také si nejsem jistý, co bude k partnerovi - nějakému ultimátnímu cuckoldovi - cítit jeho manželka? Dokáže zcela oddělit sex od vztahu?
"Miláčku, lásko, upeču ti ten stejk, co máš rád ... ale večer nic nebude, klícku si nechej"a podobně ... Bude si ho stále vážit?

Proto bylo pro mě vždy důležité být tím dominantním, spíš s ní jemně manipulovat. Stále jsem si hlídal, jestli si "moc nezadám", abych nepřekročil nějakou hranici, kde bych byl už jen za blbečka.

Zpět na “Krutý trest za nevěru”